•  
     
    تخلفات و جریمه ها
    11
 

پست الکترونیکی مشخص شده در بخش ثبت نام نباید قبلا در سیستم ثبت شده باشد.تمامی فیلدها به جز "ایمیل" و "رمز" باید با حروف فارسی پر شوند.نام تیم نمی تواند تکراری باشد. سیستم به صورت خودکار نام تیم شما را درست بعد از خارج کردن کنترل از متن عنوان تیم چک خواهد نمود و در صورت مورد تایید واقع شدن اسم, تیک سبز جلوی "نتیجه ی بررسی تیم" ظاهر خواهد شد.تیم فوتبال زنان با روشن شدن تیک متناسب در صفحه ی ثبت نام تشكیل شده و هیچ تفاوت قدرتی با تیم های دیگر نخواهد داشت.


در بخش انتخاب لباس های خانگی و خارج از خانه ی تیم, نمی توانید از رنگ اصلی (پس زمینه ی) یکسان برای این دو لباس استفاده کنید.
ثبت نام با ایمیلی به غیر از ایمیل شخصی و یا ثبت نام با ایمیل دیگری تخلف محسوب شده و در صورت اثبات عدم تعلق ایمیل به مربی، كلوب فوتبال آزادانه در مورد تیم خاطی تصمیم خواهد گرفت.راه اندازی تیم با نام هایی كه خلاف عرف و قوانین فرهنگی، دینی، اجتماعی و سیاسی ایران است، تخلف محسوب شده و كلوب فوتبال پس از تذكر به تیم خاطی، قادر به حذف تیم از كلوب خواهد بود.


تیم هایی که به حساب کاربری خود بمدت بیشتر از ۴ماه و کمتر از ۶ماه سرنزده باشند به حالت تعلیق موقت درخواهند آمد و برای ورود به حساب خود باید از طریق دکمه بازیابی تیم ابتدا تیم خود را بازیابی کنند و سپس وارد حساب خود شوند، همچنین تیم هایی که بیشتر از ۶ماه وارد حساب کاربری خود نشوند بعنوان حساب کاربری غیرفعال محسوب میشوند و بطورکل حساب کاربریشان از بین میرود. 

پست الكترونیكی یا ایمیل هر مربی، در سیستم محفوظ بوده و به نمایش عمومی در نمی آید. كلوب فوتبال قادر است در صورت نیاز از پست الكترونیكی مربیان جهت اطلاع رسانی ها استفاده نماید. نام اصلی و نام خانوادگی مربی محفوظ بوده و تنها جهت ارسال جوایز و در زمان برنده شدن مربی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

آدرس و تلفن مربیان كه به صورت داوطلبانه در بخش تنظیم پروفایل وارد می شود، تنها در مواقع مورد نیاز برای ارسال جوایز مورد استفاده قرار می گیرد. تاریخ تولد و جنسیت مربیان در حال حاضر در معرض دید عمومی قرار ندارد با این حال كلوب فوتبال در مورد مخفیانه باقی ماندن آن ها مسوولیتی ندارد.

ثبت نام با ایمیلی به غیر از ایمیل شخصی و یا ثبت نام با ایمیل دیگری تخلف محسوب شده و در صورت اثبات عدم تعلق ایمیل به مربی، كلوب فوتبال آزادانه در مورد تیم خاطی تصمیم خواهد گرفت. 

ارسال بیش از حد پیغام در كلوب فوتبال، تخلف محسوب می شود و كلوب فوتبال بر اساس معیار های خاص خود قادر به تشخیص حد ارسال پیغام و نیز نحوه ی برخورد با تیم خاطی خواهد بود. راه اندازی تیم با نام هایی كه خلاف عرف و قوانین فرهنگی، دینی، اجتماعی و سیاسی ایران است، تخلف محسوب شده و كلوب فوتبال پس از تذكر به تیم خاطی، قادر به حذف تیم از كلوب خواهد بود.

توهین به تیم ها یا مربیان سایر تیم های كلوب، تیم ها، مربیان و بازیكنان خارج از محیط مجازی و نیز سایر شخصیت های حقیقی یا حقوقی از طریق ارسال پیغام ها، ثبت پیام در پنل "تیم من" و سایر بخش های كلوب، تخلف محسوب شده و كلوب فوتبال با مربی خاطی برخورد خواهد نمود. قرار دادن عكس های خلاف قوانین و عرف حاكم در ایران و یا عكس متعلق به افراد دیگر در پروفایل تیم تخلف محسوب می شود.

كلوب فوتبال من سیستمی برای محك قدرت تفكر ورزشی مربیان و محلی برای گذران اوقات است، تبدیل پروفایل به ابزار تبلیغی، محل دعوای سیاسی و یا نمایش عقاید فردی كه باعث ایجاد جوی غیر از جو مورد نظر كلوب شود تخطی از قوانین محسوب می شود. ساخت چندین تیم توسط یک نفر در صورتی که همه ی ایمیل ها معتبر باشد اشکالی ندارد ولی در صورت مشاهده ی هرگونه تبانی یا تبادل سرمایه ی نامتعارف, کلاب فوتبال من آزادانه در مورد تیم خاطی تصمیم خواهد گرفت. مسوولیت تخطی از موارد فوق بر عهده ی فرد خاطی بوده و كلوب فوتبال حتی الامكان سعی می كند با استفاده از ابزارهای كنترلی خود و نیز همكاری سایر مربیان جهت شناسایی و حذف مربیان خاطی اقدام نماید.


 

در هر لیگ هشت تیم حضور دارد.هر لیگ در سطحی خاص از "هرم کلاب" قرار گرفته است که تعیین کننده ی سطح تیم های حاضر در آن است. بهترین سطح هرم, سطح 1 است که تنها یک لیگ شامل هشت تیم اول کلاب فوتبال را داراست.سطوح بعدی به ترتیب دارای 2, 4, 8, 16 و... لیگ خواهند بود.صعود هر تیم به سطح بالاتر منوط به اول شدن در لیگ خود است.تیم های هفتم و هشتم هر لیگ به سطوح پایین تر سقوط می کنند مگر این که سطح پایین تری وجود نداشته باشد!


تمامی لیگ ها شنبه شروع شده و جمعه ی آن هفته خاتمه می یابند. هر تیم لیگ, هر روز یک بازی در چارچوب لیگ انجام خواهد داد. به این ترتیب در هر لیگ روزانه 4 بازی انجام می شود و با احتساب طول دوره ی 7 روزه ی لیگ, بازی ها به صورت رفت و برگشتی نخواهند بود.

هر برد در لیگ 3 امتیاز, تساوی 1 امتیاز و باخت 0 امتیاز را برای تیم شما به ارمغان می آورد.در رده بندی تیم های لیگ, امتیاز عامل اول, تفاضل گل عامل دوم و قدمت تیم عامل سوم خواهد بود. به این ترتیب در صورت تساوی امتیازهای دو تیم به تفاضل گل آن ها توجه خواهد شد.

 

هر تیم می تواند حداکثر 4 بازی دوستانه در برنامه ی آینده ی خود داشته باشد.تیم های دعوت کننده به بازی قادر به تنظیم زمان بازی دوستانه نیستند و زمان بازی پس از تایید تیم مقابل و پذیرفتن دعوت, به صورت خودکار تنظیم می شود. زمان انجام بازی روز بعد از روز تایید است که در زمان تایید به اطلاع تیم دعوت کننده نیز می رسد.


در جستجوی تیم های حاضر برای انجام بازی دوستانه, هفت تیم که با شرایط جستجو مطابقت دارند به طور تصادفی توسط سیستم انتخاب شده و نمایش داده می شوند.