•  
     
    بازگشت به صفحه اصلی
    8
 

بازی های لیگ مهمتر از بازی های دوستانه هستند، پس باید برای آنها برنامه ریزی دقیق کنید. بازی های دوستانه برای کسب تجربه ی بازیکنان و تمرین و تست کردن آرایش های مختلف، بسیار مناسب اند.

 

كلوب فوتبال من به صورت هرمی لیگ ها را دسته بندی می كند. یعنی بالاترین لیگ كه لیگ دسته ی اول است فقط یك گروه هشت تیمی دارد. لیگ دسته دو، دو گروه. لیگ دسته ی سه چهار گروه. لیگ دسته چهار هشت گروه و... دارد. پس وقتی شما در لیگ دسته ی هشت حضور دارید، 128 گروه هشت تیمی دیگر نیز در سطح شما وجود دارند!

 

خیلی ساده، تیم خود را قوی کنید و خود را به لیگ های بالا برسانید.

 

این یک کار دراز مدت است. در طول بازی های لیگ، بازیکنان تیم شما به تدریج قوی تر می شوند. این باعث قوی تر شدن تیم شما می شود. در هر بازی خانگی شما از استادیوم تیم خود درآمدی کسب می کنید و در آخر فصل نیز - بر اساس رتبه شما در لیگ - از اسپانسرهای خود پول دریافت می کنید. شما با این درآمدها برای تیم خود بدنساز، دکتر، بازیکن قوی و حتی استادیوم های بزرگتری می خرید. همه اینها باعث قدرتمندتر شدن تیم شما می شود. ولی این را هم در نظر داشته باشید که استادیوم های بزرگ خرج هم دارند. استادیوم شما زمانی پر می شود که تعداد بردهای شما باعث تشویق هواداران شما برای دیدن تیم شود. استادیوم های خالی خرجی بالا و درآمدی کم دارد.

 

بازیكنان شما به تدریج در كورس بازی ها تجربه كسب كرده و قوی می شوند. سرعت قوی شدن بازیكنان به نحوه ی بازی تیم یعنی نتایج موفق تیم و همچنین مجموع استعدادهای بازیكنان حاضر در زمین بستگی دارد. یعنی اگر بازی های خود را ببرید و استعداد بازیكنانتان هم بالا باشد، احتمال قوی تر شدن بازیكنان تیم بالا می رود. پس از هر بار قوی شدن، پیغامی در صفحه ی تیم من ظاهر شده و شما را از این اتفاق آگاه می كند.